stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

Appenzellský salašnický pes

Archív 2009

28.12.2009 Vánoční výlet na Hostýnek, více ve Výletníčku


24.12.2009
Šrědrý den  Ambruška trávila u nás doma a velice si to užívala

  image image image image image image image  

23.12.2009
Probíhají u nás velké přípravy na Vánoce, Ambra je nejvíc nadšená z tolstolobiků a  kaprů, které hlídala celý den  

 image image image image image image image

22. 12.2009
Napadl sníh a naše zvířátka řádila

image image image image image image image image image image image image image   

 

15.11.2009 Tento víkend bylo opravdu krásně tak jsem nafotila pár foteček z našeho dvorečku 
   

18.10.2009
NVP - Brno Dočkali jsme se letos poslední výstavy, která pro nás byla velice úspěšná, dovezli jsme si známku V1, CAC spolu s BOBem, na kterého jsem moc pyšná. Ambra totiž byla jediná fenka  mezi  nádhernými psy.

  image  image  image                    

11.10.2009 U Bratislavy v Čiernej vodě se dnes konala speciální klubová výstava salašnických psů na které jsme samozřejmě nemohli chybět! Ambruška se moc snažila a získala svůj první slovencký CAC  a stala se vítězkou speciální výstavy (fotky naleznete v sekci výstavy).


  26.9.2009 Z Ambrušky se dnes stala chovná fena, na bonitaci v Madé Boleslavy jsme vše (měření, předvedení, focení) zvládli perfektně, více v nové sekci svod, bonitace   

20.9.2009
Výletili jsme v Luhoačovicích, Ambra okusila vodu i smaženého pstruha v restauradci na Vyhlídce  a byla naprosto spokojená.

  image image image image image  

11.9.2009 Máme za sebou  rentgeny kyčlí a loktů, které  nás mile překvapily a nesmírně potěšily s nejistotou jsme čekali horší výsledky (jelikož Ambřina maminka měla kyčle horší), ale vše dopadlo nejlépe jak mohlo.
DLK (ED) OO
DKK  (HD) AA (bez příznaků dysplazie loketního a kyčelního kloubu - negativní)  

3.9.2009
Takto to u nás vypadá v pracovní dny  

image image image imageimage  image  

30.8.2009 Dnes jsme si vyjeli s Ambruškou na výlet do Budišova nad Budišovkou vyzkoušet jestli má vlohy k pasení ovcí, Ambra prospěla a má zkoušku vloh ovčáckého psa (ZVOP). Dostali jsem i výkonnostní průkaz a  popřemýšlíme co vyzkoušíme dál!Rozhodčího nám dělal Josef Škůrek. Startovní listina k nehlédnutí zde 
  image     image  

22.8.2009 Zúčastnili jsme se Krajské výstavy v Brně (areálu Zetoru), kde jsme si vyběhali Výbornou 1, vítězka třídy a krajská vítězka!Při našem snažení jsme byli zachyceni fotografkami Kateřinou Kollárovou www.kattty.eu  a Monikou Pelíškovou http://www.dalmatian.cz/ , kterým  moc děkujeme za krásné fotky.
            image             image               image    

21.8.2009
Dnes se u nás konala  zabijačka dvou selátek na chystanou grilovačku při příležitosti oslavy narozenin, jak se Ambře líbily prasátka se můžete podívat zde      25.7.2009 Dnes jsme se jeli podívat do Spešova u Blanska, kde se konal první appenzellí CUP pořádaný naší kamarádkou Verčou , která zorganizovala super program na celé dopoledne i večer.
Pejsci se mohli vyřádit například v plavání, běhu na 60 m, požírání buřta na čas nebo ve volné disciplíně kde každý předvedl co umí.
Žádný pejsek neodjel s prázdnou a dokonce i pánečci dostali hrneček se svým miláčkem na památku od Máji .
                                                    1. fotogalerie                                                                                                         2.fotogalerie        19.7.2009 Dnešní počasí nás málem odradilo od krásného výletu do  ZOO na  Sv. Kopečku v Olomouci! Riskli jsme to a  obloha se přeci jen vyjasnila.   Spolu s námi výletovali Evča s Pavlem a Ayrtonem  a Kája s Tomem a Jackem    image     Video: Eva Popelková
                29.6.2009 Dnes jsem poslala naše nasbírané CAJCíky na Slovensko a budem čekat na oficiální udělení titulu Slovenský junior šampion.   28.6.2009 Jeli jsme na MVP do Brna, ale úspěchy jsme nezklízeli, bohužel i  spousta jiných aplíků dopadlo podobně, náš pan rozhodčí byl přísný a možná i neznalý aplíků a tak jsme se museli spokojit se známkou VD a jet domů!

          image     image           image         image     22.6.2009 co je u nás nového... asi jen to že Ambra nesnesitelně líná, všude samé chlupy no prostě hrůza!
  7.6.2009 Výstava v Nitře byla opět úspěšná, dovezli jsme si CAJC + BOB a tím jsme dodělali slovenského junior šampiona.(fotogalerie se zobrazí kliknutím na obrázek)
konečná fotka  
  5.6.2009 Další lekce plavání a seznámení s novou psí kamarádkou (klikněte na obrázek) image 
 
26.5.2009
Šla jsem dnes s Ambrou k rybníku naučit jí plavat, dnes má 16 měsíců a ještě neplavala, ale dnes se jí to konečně povedlo, díky paničce, která se přemohla a koupala se taky ! 
fotky 

  

23.5.2009
Navštívili jsme pohádkový les, který se konal u nás v ďěďině - Bařice , Ambře se nejvíc líbila ježibaba na kterou pořád zírala a nechtěla jít od ní pryč, ale také málem zůstala u krtečka v domečku.

image  image  image  image image  image  image  image image  image  image  image


9.5.2009
Vrátili jsme se z krásného výletu z Rožnova pod Radhoštěm, kde se konala speciální klubová výstava (SKV - Rožnov ) salašnických psů, které jsme se samozřejmě zúčastnili. Získaly jsme V1 spolu s naším prvním CAC a dokonce jsme se stali vítězem speciální klubové výstavy.
                                      (z leva: Verča + Bonny (Abora), Zuzka +Arťa (Arthemon), Já + Ambra)               image   image   image   image
  6.4.2009
Šli jsme s Ambrou k veterináři na očkování (vzteklina), máme zase na rok klid nechala jsem ji i  prohlédnout,  je zdravá a váží 25 kg.     5.4.2009
Jeli jsme na NVP do Ostravy, kde jsme se setkali s Ambřiným bráškou Amirem. Také jsme získali poslední CAJC k dosažení Junior Šampiona ČR. fotky zde:Výstava - Ostrava      3.4.2009
Užívali sme si krásného počasí u vody
image image image image image image image image image  image  image  image

29.3.2009
Dnes jsme se vydali na MVP do Nitry (NITRACANIS), moc velké naděje jsme si nedělali, ale nakonec jsme dopadli nejlíp jak jsme mohli, získali jsme známku výborná spolu s CAJC a BOB.  Zůstali jsme až do odpoledne kde jsme zkoušeli štěstí o nejlepší mladou fenu a výtěze skupiny FCI, kde se nám podařilo být v užším výběru , ale konkurence byla příliš vysoká! Třeba se to povede příště!
    
9.3.2009   Máme nového psího kamaráda se kterým se venčíme, jmenuje se Max (zlatý retrívr) a jsou mu 3     měsíce - Ambra s Maxem   
8.3.2009   Ahojky ,začalo druhé kolo soutěže o NEJ PSA ve které se stále účastníme, v prvním kole jsme se nestihly účastnit od začátku a proto zkoušíme štěstí znova,  doufáme, že nás opět podpoříte a přidáte se do hlasování (hlasovat lze každou hodinu). Děkujeme za podporu
hlasujte zde: soutěž      25.2.2009  Ambra začala hárat (podruhé), už je to velká slečna
7.2.2009  Zúčastnili jsme se mezinárodní výstavy v Brně (DUOCACIB), získali jsme známku V1, CAJC a také jsme se společně vyfotili s našimi kamarády.
(z leva: Já+Ambra, Kája+Jack (Angelo Novaboon Paradise), Mája+Demi (Dasha vom Pirnikhof), Markéta+Balú (Damian vom Pirnikhof) a Káťa+Asta (Asta Dakam)
    26.1.2009 Ambruška  slaví  1. narozeniny     25.1.2009 Dnes jsme jeli do Trenčína (SK) kde se konala Mezinárodní výstava psů, Ambra získala známku výborná spolu s CAJC .  (odkaz na fotky najdete v sekci výstavy)     21.1.2009 Fotky jak Ambra řádí a užívá si zimu najdete zde: http://mischan.rajce.idnes.cz/Zimni_radovanky/                               (nejnovější fotky) 

10.1.2009 

Dnes jsme se zúčastnily  Hanácké Národní výstavy psů v Olomouci,  dosáhly jsme známky V1 + CAJC a postoupily tak do finále o nejlepší mladou fenu (polopohár CAJC), kde jsme se dostaly do užšího výběru ale první tři místa vyhrály ti nejlepší ze všech NVP - Olomouc

 

navigace: .:Úvodem:. > .:Aktuality:. > Archív 2009
Appenzellský salašnický pes
Menu
.:Info:.

 

- - -

 

.:Kontakt:.
Michaela Nováková
Kotojedská
767 01, Kroměříž
Mobil: 732223779
 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2023 Web From Pixels group
design by BORI